POZOR! Nový FB profil
Květen 8, 2018

O mně

*******O autorce a jak mne kontaktovat **********
Jsem nadšenec do tvorby všeho druhu – od kresby a malby, přes bižuterní šperkařství až po textilní práce. Ono poslední je má největší vášeň, která během studijí všech možných jiných odvětví nakonec vyhrála a tak nebylo jiné volby než se postupně v řemesle vzdělávat. Napřed roční škola akreditovaná MŠMT, počátky práce v oboru pro přátele, pak se stát studentkou Oděvního designu na UUD ZČU, kde jsem přičichla procesu práce v milionovém průmyslu, která mi ale nakonec nevoněla – protože o řemesle se na českých vysokých školách moc nedozvíte. Nakonec se mi po dlouhé cestě při mateřské úspěšně povedlo vyučit na Střední škole v Liberci, kde se ze mě v červnu 2015 stala opravdová dámská krejčová. Jsem naprosto spokejná a na správné cestě.
Tvořím nejen pro přátele a známé, ale i pro zákazníky formou zakázkové krejčoviny.
Specializuji se na historií, tradicemi různých etnik a fantasy inspirované oblečení. V roce 2017 jsem oslavila 10 let u řemesla a nepřestávám se dále vzdělávat. Mám už za sebou nemálo úspěšných projektů. Baví mě hlavně práce pro lidi s názorem, neobvyklé a náročné kousky, kostýmy a trocha toho pozlátka – ať už cirkusového nebo skrytého pod kvalitní podšívkou. Pro rifle nebo obyčejnou sukni vás nejpíš pošlu do obchodu, to je nošení dříví do lesa. 😉
Mojí zásadou je pečlivé krejčovské zpracování a pokud možno kvalitní materiál – přírodní vlákna, kovové a kožené komponenty, originální ozdoby, ruční dekorace.
Pokud se vám zalíbil některý kousek, který jste u mě zahlédli, a toužíte-li po stejném nebo podobném, neváhejte se ozvat na juthwara(zavinac)gmail.com, kde vám zodpovím všechny dotazy.
Těším se na spolupráci!
Juth Design (c)
kdf
zahlavi2

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *