POZOR : činnost půjčovny je v roce 2022 nedostupná!

Pro koho tu jsem?

 

Pro všechny, které zaujal můj rukopis na šatech. Fotografy, modelky, nevěsty, hráče her a divadelníky, provozovatele muzeí romantické duše i umělce. Pokud máte projekt, do kterého se vám moje šaty hodí, jsem tu pro vás.K dispozici jsou pro vás hlavně šaty žánru fantasy a dobové (středověk, časem i vikingové, renesance). Sortiment se bude postupně rozrůstat o jedinečné a originální kousky, které jinde neseženete. Kvalitní zpracováním i vizuálním dopadem.

 

Jak to funguje?

Šaty půjčuji převážně na jednorázové projekty jako rekvizity na focení nebo pro klipy. Ale lze se domluvit i na „užitkové“ zapůjčení, jako svatby nebo LARP, divadlo, výstavy… V těchto případech je potřebná individuální dohoda, protože se během nich šaty intenzivně používají.

Po té, co si vyberete šaty podle měr a fotografií, uhradítě půjčovné, budou pro vás buď k vyzvednutí v Liberci nebo Praze nebo poslány poštou (poštovné se hradí navíc).

 

Nemám kostým, který potřebujete?

Velice ráda se s vámi dohodnu na možnosti ušití kostýmu podle vašeho přání, který pak zůstane jako veřejně půjčovatelný. Výhodou takové metody je to, že vás bude stát méně, než zakázkové ušití šatů a budete si moci pro konkrétní příležitost navolit, co potřebujete v určité velikosti. Je ovšem potřeba počítat s prodlouženou dobou zhotovení (cca 1-2 měsíce podle sezóny). V takovém případě hradíte pořizovací náklady materiálů a nic víc. Neváhejte se mi ozvat vnitřní poštou (v pravém odstavci menu) nebo na email juthwara@gmail.com

 

Zde si můžete přečíst půjčovní řád